قالیشویی و رفوگری تهران اوغلی 

اطلاعات تماس

دستگاه های قالیشویی اتوماتیک

شستشوی فرش با دستگاه های تمام اتوماتیک قالیشویی باعث شده  مواد شوینده به صورت کاملا مساوی بر روی فرش پخش شده  تا برس ها بتوانند در کمترین زمان ممکن بارها عمل  شستشو را تکرار کنند و‌ کیفیت شستشوی فرش را به حد فوق العاده ای برسانند هیچگونه لک و کثیفی روی فرش های شما باقی نماند و از پارگی , سائیدگی فرش های شما نصبت به روش های شستشوی فرش سنتی نیز جلو گیری شود . 

 

شعبه شمیرانات : ۲۶۱۲۵۶۲۰ 

شعبه شرق تهران : ۷۷۷۳۹۷۰۴

سالن خشک کن

سالن های گرما خانه قالیشویی و رفوگری تخصصی فرش در شمیرانات  کاملا مسقف بوده  همچنین دارای سیستم های خشک کن متصل به گاز می باشد . سیستم خشک کن اتوماتیک منحصر بفرد ما در هر شرایط آب و هوایی، فرش شما را در محیطی بهداشتی و عاری از آلودگیهای محیطی خشک می کند ،قالیشویی لواسان ، رفوگری لواسان ، قالیشویی معتبر لواسان ، قالیشویی مجاز لواسان ، قالیشویی در لواسان ، قالیشویی لواسانات، قالیشویی در لواسون 

شعبه شمیرانات : ۲۶۱۲۵۶۲۰ 

شعبه شرق تهران : ۷۷۷۳۹۷۰۴

بیش از ۲ دهه خدمت افتخار ماست

قدرت و کیفیت امروز ثمره قدمت دیروز ما در زمینه ارائه خدمات تخصصی فرش دستبافت و فرش گل ابریشم که از ۲ دهه قبل با تلاش پرسنل قالیشویی و همچنین همراهی شما مشتریان عزیز که ما را همراهی کردید می باشد . امروز ما با افتخار میگویم یکی از بهترین سرویس دهندگان اتحادیه قالیشویان تهران هستیم . همواره تلاش ما ارائه خدمات با کیفیت بوده و هست .

شعبه شمیرانات : ۲۶۱۲۵۶۲۰ 

 

شعبه شرق تهران :  ۷۷۷۳۹۷۰۴

ارائه ضمانت نامه کتبی همراه با فاکتور رسمی اتحادیه قالیشویی تهران

اطلاعات تماس

رفوگری فرش

ترمیم و بهسازی قسمت های فرسوده، ریشه فرش , قسمت های سوخته، پاره شده، بید زدگی فرش بعضی از عوامل ناشی از حوادث هستند. مانند سوختن (آتش، سیگار و غیره)، پاره شدن با چاقو، بیدزدگی و غیره شستشوی قالی و فرش و ترمیم و تعمیر آن از جمله خدمات مرتبط با قالی و فرش است رفوگری فرش از جمله فعالیت های بسیار تخصصی است که متخصصان آن باید مهارت بالایی داشته باشند عضو رسمی اتحادیه قالیشویان تهران با بیش از دو دهه سابقه کار در زمینه خدمات رفوگری فرشهای گل ابریشم , دستبافت نفیس و ماشینی و با بهره گیری از کادر مجرب رفوگری تضمینی فرش مشتریان عزیز را به انجام رسانده

ثبت سفارش آنلاین

خدمات رفوگری

قالیشویی و رفوگری تخصصی فرش شعبه شمیرانات مجهز به کارگاه رفوگری فرش می باشد .  ترمیم و مرمت انواع فرش های ابریشم , دستبافت, بلژیکی , فرهی , نائین , همراه با ارائه ضمانت نامه کتبی و فاکتور رسمی قالیشویی انجام خواهد شد . از خدمات رفوگری فرش کارگاه رفوگری فرش می توان به ریشه بافی , شیرازه , دوزی , دارکشی , رنگبرداری , سوزن کاری فرش , چرم دوزی , پرداخت و روگیری , گره نخودی , سرنخ زدن قالی و دیگر خدمات مرمت فرش اشاره نمود .

 

شعبه شمیرانات : ۲۶۱۲۵۶۲۰ 

 

شعبه شرق  تهران : ۷۷۷۳۹۷۰۴

Facebook Twitter Google-plus Instagram Whatsapp

سوالات متداول مشتریان

هزینه ها سرویس دهی خدمات چقدر می باشد ؟

تمامی هزینه مصوب اتحادیه قالیشویی می باشد . و در زمان جمع آوری فرش به مشتری ضمانت نامه کتبی همراه با فاکتوری رسمی قالیشویی ارائه خواهد شد .

زمان شستشوی فرش چقدر می باشد ؟

زمان شستشوی فرش و تحویل به مشتری کمتر از ۷۲ ساعت می باشد . و در بعضی موارد که نیاز به ارائه خدمات بیشتر می باشد نصب به به خدمات زمان بیشتری جهت تحویل فرش به مشتری خواهد داشت

مواد شستشوی به کار رفته در هنگام شستشوی فرش چیست ؟

شستشوی به روش های نوین و استاندارد صحیح فرش ، توسط پیشرفته ترین دستگاه و تجهیزات مخصوص شست و شوی فرش ، تمامی مواد مصرفی مواد کاملا بهداشتی دارای گواهی استاندار و مخصوص فرش بوده و از هیچ گونه مواد مضر برای الیاف فرش استفاده نمی شود .

چگونه می توانم با دفتر قالیشویی ارتباط داشته باشم ؟

شما میتوانید با استفاده از تلفن های تماس که در بخش اطلاعات تماس قرار داده شده و همچنین مراجعه حضوری به دفتر قالیشویی با ما در ارتباط باشید .