قالیشویی شرق تهران

قالیشویی و رفوگری تخصصی فرش سرویس دهی در شریعتی 26125620

قالیشویی در شریعتی دارای یک دهه تجربه خاص می باشد و از همان ابتدای امر از پیشتازان این صنعت بوده ایم.

می توانید در تمامی ایام هفته جهت سفارش شستشوی فرش به کارگاه قالیشویی در شریعتی با ما در تماس باشید و از خدمات ما بهره مند شوید.

سرویس دهی ما به شکل بسیار گسترده ای می باشد و به محض تماس شما با ما نزدیک ترین سرویس به محل شما اعزام میشود و خدمات لازم را به شما ارائه می نماید.

میدانیم که شستشوی فرش از اصلی ترین نیاز های شما می باشد و کیفیت بالای انجام این کار نیز از اهمیت بسیار خاص و ویژه ای برخوردار می باشد.

کارخانه ای مجهز با استفاده از بروزترین ماشین آلات شستشوی فرش روز دنیا راه اندازی نموده ایم و ارائه خدمات مان را از شکل سنتی خارج کرده و بسیار مدرن کرده ایم.

 

قالیشویی توانیر

رفوگری فرش

عملیات تکمیلی و رفو برروی فرشها برای رفع عیوب ناشی از بیدخوردگی، پارگی، پوسیدگی، ساییدگی و سوراخ شدن انجام می پذیرد. این موارد بیشترین آمار را در بین صدمات فرش دستبافت، به خود اختصاص داده اند. به این منظور تا جایی که امکان پذیر است باید فرش را در مقابل این خطرات با رعایت اصولی ایمن نمود.

قالیشویی

استفاده از مواد شوینده درجه یک و دستگاه های شستشوی اتوماتیک و همچنین کادر مجرب و روش های شستشوی اسلامی ، با آب کر ،و شستشوی تخصصی فرش های دستباف بدون استفاده از دستگاه جهت حفظ کیفیت و سلامت فرش .

سرویس دهی

سرویس دهی ویژه محدوده‌ها و مناطق تهران از شمال،جنوب،شرق،مرکز، غرب و حومه بدون هیچ محدودیتی در سریع‌ترین زمان ممکن از ما دریافت نمایید.

تضمین کیفیت

ارائه ضمانت نامه کتبی همراه با فاکتور رسمی اتحادیه از قالیشویی و رفوگری تخصصی فرش تهران در محله شریعتی

ثبت سفارش آنلاین قالیشویی

ابتدا با شماره 26125620 تماس گرفته سپس آدرس دقیق و یک تلفن را به اپراتور قالیشویی در  شریعتی  بدهید و منتظر باشید تا پرسنل ما به منزل شما مراجعه نمایند و فرش های شما را تحویل بگیرند و رسید مربوطه را به شما بدهند .

تلفن تماس قالیشویی و رفوگری تخصی فرش تهران​  , سرویس دهی تمامی مناطق تهران 

تلفن تماس : 26125620