قالیشویی و رفوگری تخصصی فرش سرویس دهی لواسان

دستگاه های قالیشویی اتوماتیک

شستشوی فرش با دستگاه های تمام اتوماتیک قالیشویی باعث شده  مواد شوینده به صورت کاملا مساوی بر روی فرش پخش شده  تا برس ها بتوانند در کمترین زمان ممکن بارها عمل  شستشو را تکرار کنند و‌ کیفیت شستشوی فرش را به حد فوق العاده ای برسانند هیچگونه لک و کثیفی روی فرش های شما باقی نماند و از پارگی , سائیدگی فرش های شما نصبت به روش های شستشوی فرش سنتی نیز جلو گیری شود . 

 

شعبه شمیرانات : 26125620 

شعبه غرب تهران : 44336238

سالن خشک کن

سالن های گرما خانه قالیشویی و رفوگری تخصصی فرش در شمیرانات  کاملا مسقف بوده  همچنین دارای سیستم های خشک کن متصل به گاز می باشد . سیستم خشک کن اتوماتیک منحصر بفرد ما در هر شرایط آب و هوایی، فرش شما را در محیطی بهداشتی و عاری از آلودگیهای محیطی خشک می کند 

شعبه شمیرانات : 26125620 

شعبه غرب تهران : 44336238

بیش از 2 دهه خدمت افتخار ماست

قدرت و کیفیت امروز ثمره قدمت دیروز ما در زمینه ارائه خدمات تخصصی فرش دستبافت و فرش گل ابریشم که از 2 دهه قبل با تلاش پرسنل قالیشویی و همچنین همراهی شما مشتریان عزیز که ما را همراهی کردید می باشد . امروز ما با افتخار میگویم یکی از بهترین سرویس دهندگان اتحادیه قالیشویان تهران هستیم . همواره تلاش ما ارائه خدمات با کیفیت بوده و هست .

شعبه شمیرانات : 26125620 

 

شعبه غرب تهران : 44336238

ارائه ضمانت نامه کتبی همراه با فاکتور رسمی اتحادیه قالیشویی تهران

رفوگری فرش

ترمیم و بهسازی قسمت های فرسوده، ریشه فرش , قسمت های سوخته، پاره شده، بید زدگی فرش بعضی از عوامل ناشی از حوادث هستند. مانند سوختن (آتش، سیگار و غیره)، پاره شدن با چاقو، بیدزدگی و غیره شستشوی قالی و فرش و ترمیم و تعمیر آن از جمله خدمات مرتبط با قالی و فرش است رفوگری فرش از جمله فعالیت های بسیار تخصصی است که متخصصان آن باید مهارت بالایی داشته باشند عضو رسمی اتحادیه قالیشویان تهران با بیش از دو دهه سابقه کار در زمینه خدمات رفوگری فرشهای گل ابریشم , دستبافت نفیس و ماشینی و با بهره گیری از کادر مجرب رفوگری تضمینی فرش مشتریان عزیز را به انجام رسانده

خدمات رفوگری

قالیشویی و رفوگری تخصصی فرش شعبه شمیرانات مجهز به کارگاه رفوگری فرش می باشد .  ترمیم و مرمت انواع فرش های ابریشم , دستبافت, بلژیکی , فرهی , نائین , همراه با ارائه ضمانت نامه کتبی و فاکتور رسمی قالیشویی انجام خواهد شد . از خدمات رفوگری فرش کارگاه رفوگری فرش می توان به ریشه بافی , شیرازه , دوزی , دارکشی , رنگبرداری , سوزن کاری فرش , چرم دوزی , پرداخت و روگیری , گره نخودی , سرنخ زدن قالی و دیگر خدمات مرمت فرش اشاره نمود .

 

شعبه شمیرانات : 26125620 

 

شعبه غرب تهران : 44336238

سوالات متداول مشتریان

تمامی هزینه مصوب اتحادیه قالیشویی می باشد . و در زمان جمع آوری فرش به مشتری ضمانت نامه کتبی همراه با فاکتوری رسمی قالیشویی ارائه خواهد شد .

زمان شستشوی فرش و تحویل به مشتری کمتر از 72 ساعت می باشد . و در بعضی موارد که نیاز به ارائه خدمات بیشتر می باشد نصب به به خدمات زمان بیشتری جهت تحویل فرش به مشتری خواهد داشت

شستشوی به روش های نوین و استاندارد صحیح فرش ، توسط پیشرفته ترین دستگاه و تجهیزات مخصوص شست و شوی فرش ، تمامی مواد مصرفی مواد کاملا بهداشتی دارای گواهی استاندار و مخصوص فرش بوده و از هیچ گونه مواد مضر برای الیاف فرش استفاده نمی شود .

شما میتوانید با استفاده از تلفن های تماس که در بخش اطلاعات تماس قرار داده شده و همچنین مراجعه حضوری به دفتر قالیشویی با ما در ارتباط باشید .