بید خوردگی فرش

بید خوردگی فرش
بید خوردگی فرش
بید خوردگی فرش

بیدخوردگی فرش  این مقاله از کارخانه قالیشویی و رفوگری تخصصی فرش ، قالیشویی کاملا آنلاین، و شبانه روزی را بخوانید. تا با بید و بیدخوردگی فرش بیشتر آشنا شوید. باتغیراتی ساده فیزیکی در محیط زندگی بید می توان به راحتی این آفت را دفع کرد. و با کمی اهمیت در محیطی که هم خودمان و هم قالیهایمان هستند می توان هم قالی سالم داشت هم تنی سلامت و از بروز این دسته مشکلات جلو گیری کرد.

محیط رشد بید فرش :

هوایی مرطوب ، فضایی تاریکی، دمایی مناسب و کمی الیاف پشم محیطی کاملاً مناسب برای چرخه زندگی موجودات ذره بینی به ویژه انواع قارچها و کپک ها است. اما مهم تر از آنها برای ما”بید” می باش حشرۀ که دارای دگر زیستی کامل است و آفت قالی می باشد. تعداد زیادی از فرش های نفیسی که در گذشته بافته شده بودند. و در اثر این آفت از بین رفته و نابود شده اند. وتنها نامی از آنها باقی مانده است.

نگهداری قالی از یک گلدان کوچک بسیار ساده تر است. و باکمی مراقبت می توان سالها از قالی سالم استفاده کرد. استفاده از نفتالین برای جولوگیری از بید خوردگی رایج است.

نفتالین و ضررهای آن:

از طریق مقادیر کمی از آن که در هوای محیط بیرون وجود دارد. لمس کردن و تماس با لباسها و قالی هایی که به نفتالین آغشته شده اند. یا استفاده از مواد دفع بیدخوردگی فرش . اما ضررهای استفاده از نفتالین هم مطرح است. و اگر چه کاملا به اثبات نرسیده است. ولی دست کم در حیوانات می تواند باعث بروز سرطان شود.

باتغیراتی ساده فیزیکی در محیط زندگی بیدخوردگی فرش می توان به راحتی این آفت را دفع کرد. و با کمی اهمیت در محیطی که هم خودمان و هم قالیهایمان هستند. می توان هم قالی سالم داشت هم تنی سلامت و از بروز این دسته مشکلات جلو گیری کرد.بیدخوردگی فرش

قالیشویی و رفوگری تخصصی فرش عضو رسمی اتحادیه قالیشویان تهران با بیش از یک دهه سابقه کار در زمینه خدمات رفوگری فرش های دستبافت نفیس و رفوگری فرش ماشینی و با بهره گیری از کادر مجرب رفوگری تضمینی فرش مشتریان عزیز را به انجام رسانده

تلفن تماس با قالیشویی و رفوگری تخصصی فرش

شعبه غرب تهران : ۴۴۳۳۶۲۳۸

شعبه شرق تهران : ۷۷۷۳۹۷۰۴

شعبه شمال تهران : ۲۶۱۲۵۶۲۰

جهت ارتباط با ما روی تلفن ها لمس کنید ( لمس تماس برای موبایل )

مشاوره و کارشناسی

۰۹۱۹۱۴۳۵۲۰۰

جهت ارتباط با شعبات ما روی مناطق مورد نظر کلیک کنید

قالیشویی غرب تهران ، قالیشویی شرق تهران ، قالیشویی تهران ، قالیشویی شمال تهران

 

مقاله : بید خوردگی فرش

منبع : قالیشویی و رفوگری تخصصی فرش

    نظر خود را بگذارید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*